Ватні коліна: роман без слів


Автор: Володимир Казаневський (упорядник ) Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 64 Жанр: Класична і сучасна проза та поезія Серія: Окреме видання Рік видання: 2018 ISBN: 978-966-03-8054-7

Володимир Казаневський закінчив Харківський держуніверситет за спеціальністю «Космічна радіофізика» та Київський інститут журналістської майстерності. Лауреат понад 400 премій на міжнародних конкурсах карикатур у 51 країні світу. Були видані авторські графічні романи «Голови», «Спогади літнього Амура», «Шия» — в Україні, «Homo Gibber» («Людина горбата») — у Швейцарії, «VLADIMIR KAZANEVSKY. MODERN WORLD CARTOONIST» — у Китаї. Прозовий роман «Очищення» й оповідання з авторськими ілюстраціями були опубліковані окремою книгою в Києві у 2004 році.

Графічні романи надзвичайно популярні в західних країнах, а в Україні практично відсутні. Вони вигідно відрізняються від найближчих конкурентів, коміксів, більш глибоким смисловим змістом і художнім рівнем.

Роман без слів «Ватні коліна» — це серія самодостатніх малюнків, яка вибудована автором у певній послідовності, при цьому існує завязка, розвиток сюжету і кульмінація. Він немов витканий з маленьких притч-малюнків, які розповідають про людей, котрі опустилися на коліна, оскільки перестали поважати себе, і так, плазуючи, продовжували жити. Чи піднімуться ці люди з колін? Чи достатньо у них волі для цього? Хто або що допоможе їм? Роман є яскравою сатирою на сучасне суспільство.

Фоліо рекомендує