Відрубність Галичини

Укладач – Винничук Юрій

Паперова: 240 грн.
Є в наявності

Автор: Іван Франко Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 592 Жанр: Класична українська проза Серія: Окреме видання Рік видання: 2018 ISBN: 978-966-03-8217-6

До вибраної публіцистики та есеїстики Івана Франка увійшли як добре відомі, так і заборонені в радянський час твори, а також ті, що були спотворені цензурою. Есеї були вибрані за їхньою актуальністю у наш час та за сьогоднішніми запитами читачів.

Нікого не залишать байдужими статті Каменяра про проблемні стосунки українців з поляками і росіянами, бо ці теми є пекучими й зараз. Стаття «І ми в Європі» показує нам, як грубо і тотально мадяризували угорці закарпатське населення, як замикали школи, переіначували географічні назви, затираючи будь-який слід по українцях.

З цікавістю читач довідається про всі підступи москвофільства, фінансованого Москвою. Адже це теж сьогодні, в час війни, є актуальною проблемою. Поруч з цими архіважливими статтями поміщено й розділ, присвячений народним віруванням.

Фоліо рекомендує