Вища математика

Паперова: 290 грн.
Є в наявності

Автор: Мова видання: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 669 Жанр: Навчальна література, словники, довідники Серія: Підручники для ВУЗів Рік видання: 2014 ISBN: 978-966-03-6974-0

Підручник «Вища математика» є частиною проекту видавництва «Фоліо» та Міністерства освіти і науки України з видання базових підручників для студентів вищих навчальних закладів. У реалізації проекту брали участь педагогічні та наукові колективи провідних навчальних закладів України, причому підручник є результатом спільної праці представників різних ВНЗ нашої країни і втілює передовий досвід, накопичений цими колективами.

Головним завданням авторського колективу була систематизація основ вищої математики, знання яких необхідні сучасному фахівцеві в галузі економіки при дослідженні економічних процесів і визначенні їх характеристик. Викладено основи лінійної алгебри та аналітичної геометрії, математичного аналізу, різницевих рівнянь.

Для кращого розуміння матеріалу кожен розділ підручника супроводжується численними задачами економічного змісту та прикладами, значна частина яких надається разом з їх розв'язком. Також наведено питання для самоперевірки.

Для студентів економічних спеціальностей, аспірантів та викладачів вищих навчальних закладів, а також тих, хто прагне самостійно підвищити рівень знань з математики.

Фоліо рекомендує