Я від Яніки

Очікується

Автор: Яніка Мерило Мова видання: українська Мова оригіналу: російська Перекладач: Вікторія Мурич Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 192 Жанр: Популярне видання Серія: Шедеври нон-фікшн Рік видання: 2022 ISBN: 978-966-03-9647-0

Ця книга — про те, як IT-технології почали ставити на службу людині і суспільству. Про те, як стала можливою поява електронного квитка, електронних засобів оплати та голосування, про те, як крок за кроком в нашій країні народжується електронний уряд.

Це книга про те, як світ поступово перетворюється на сучасний, динамічний і, в першу чергу, зручний для життя. І це розповідь про шлях і зусилля авторки, Яніки Мерило, яка хоче створити суспільство, в якому людині було б комфортно, спокійно і безпечно жити.

Яніка знає, як зробити Україну європейською державою. Вона розповідає про свій шлях до мети, не приховуючи поразок і радіючи перемогам, і я радий, що частину цього шляху, пов’язану з роботою, ми пройшли разом, а друзями цей шлях продовжуємо. «Я від Яніки» — книга, сповнена оптимізму й надії, навіть коли складно.
Володимир Омелян, міністр інфраструктури (2016—2019)

Яніка дивним чином вміє об’єднувати людей і досягати результатів. Її емпатія, доброта, креативність і неймовірна допитливість роблять її ідеальним партнером, про якого тільки може мріяти архітектор.
Мануела Гатто, директорка Zaha Hadid Architects

Ви тримаєте в руках не просто книгу, а захоплюючу історію життя успішної бізнесвумен і леді-лідера, яка, пройшовши непростий шлях, стала тригером змін і трансформацій у різних сферах життєдіяльності декількох міст і навіть країн. Яніка Мерило повертає нас своєю книгою до подій недавнього минулого, змушує задуматися над важливими моментами історії й надихає на подальший цифровий розвиток і рух вперед.
Юрій Гусєв, голова Херсонської обласної державної адміністрації, заступник міністра оборони України (2015—2016)

Відмінна книга про початок шляху. Рекомендую!
Давид Арахамія, Голова депутатської фракції «Слуга Народу»

Яніка — це справжній друг Покрова. Вона допомогла реалізувати проєкти, про які ми навіть не знали, не могли уявити, що вони у нас будуть. На всіх етапах реалізації Яніка була поруч, і це залишається незмінним — разом йти до кінця, до позитивного результату, до перемоги. При цьому
все, що вона робить, — не для реклами, не для картинки — це щиро і від душі. Те, що сьогодні велика рідкість.
Олександр Шаповал, мер Покрова

Яніка — ідеальне доповнення будь-якої організації, що відкриває нові двері. Дуже мало таких людей, які за одну ніч створять презентацію для важливих зустрічей разом із ринковим аналізом і її впевнено презентують. Нескінченні перельоти, відрядження з ночівлею, це вимагає особливої витривалості. На додаток до всього, вона ростить дитину і пише вірші.
Урмас Сиирумаа, засновник фонду US Invest і президент Олімпійського Комітету Естонії

Дитинство в атмосфері трьох мов, життя на дві країни, теологія, IT, космос, електронний уряд, інвестиції, журналістика, державні реформи, допомога ветеранам АТО і глибока віра в те, що правильне бачення передує правильній реальності. Неймовірна історія жінки, розказана нею, на самому початку цієї історії.
Рекомендується всім, хто й досі вірить у те, що стать зумовлює професію, а великі державні зміни — заняття виключно для чоловіків.
Ольга Руднєва, директорка Фонду Олени Пінчук

Є різні історії. Одні наповнені фактами, цифрами і подіями. Інші — емоціями, персонажами і яскравими моментами. Книга Яніки — це мікс першого і другого. Але в будь-якому випадку, це вкрай цікаве читання, яке захоплює з перших сторінок.
Борислав Береза, народний депутат України VIII скликання

Коли Яніка приєдналася до Arvopaperi, вона була двадцятирічною програмісткою. Спочатку вона зачарувала красою і вмінням комунікувати, а з часом — професіоналізмом і працездатністю. Завдяки допомозі Яніки народилися найкращі у сфері інвестицій медіа, онлайн-сайт і форум, на якому були присутні всі зацікавлені в інвестуванні. А Яніка стала таєм ничою зіркою фінського світу інвестування.
Ельяс Репо, керівник і головний редактор Arvopaperi

Яніка — це нереальна енергетика. Вона здатна зарядити ідеями навіть заморочених адмінів. Ми наживо познайомилися на зустрічі разом із Євгеном Уткіним і одразу пішли в тематику IT і змін в країні. Говорячи про скасування довідок, захисту IT-бізнесу і створення цифрових сервісів, мимоволі перша асоціація — Яніка. І це, справді, велика щоденна праця, яка змінює Україну на краще.
Олексій Гриценко, підприємець

Фоліо рекомендує