Відкрите суспільство. Реформування глобального капіталізму

Паперова: 260 грн.
Є в наявності

Автор: Джордж Сорос (George Soros) Мова видання: українська Мова оригіналу: англійська Перекладачі: Катерина Грицайчук, Анатолій Пітик Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 368 Жанр: Історична література, мемуари,щоденники Серія: Шедеври нон-фікшн Рік видання: 2018 ISBN: 978-966-03-7762-2

Джордж Сорос (нар. 1930 р. у Будапешті) — видатний американський мільярдер, мислитель і філантроп. Переживши німецьку окупацію Угорщини, він 1947 р. переїхав з родиною до Англії, де навчався в Лондонській школі економіки. Від 1956 р. мешкає у США.

Сороса вважають одним з найуспішніших інвесторів світу. Його світогляд сформувався під впливом філософських ідей Карла Поппера, зокрема його теорії відкритого суспільства. Від 1979 року Сорос активно сприяє просуванню ідей і практичному формуванню відкритого суспільства в різних регіонах світу через розлогу мережу своїх благодійних фондів.

Книга Сороса «Відкрите суспільство: реформування глобального капіталізму» (2000) є переглянутим і доповненим виданням його книги «Криза глобального капіталізму» (1998). В ній він зібрав головні ідеї свого життя, на яких ґрунтуються панівні принципи організації глобального відкритого суспільства.

Фоліо рекомендує