Як навчитися готувати не за книжками. Відеорецепти на кожен день

Паперова: 390 грн.
Є в наявності

Продається в комплекті «Комплект книжок "Готуємо разом"»

Автор: Мова видання: українська Мова оригіналу: російська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 394 Жанр: Популярна довідкова література Серія: Отдельное издание Рік видання: 2016 ISBN: 978-966-03-7355-6

Це третя книжка автора, відомого в кулінарному інтернеті як talerka, художника за освітою і дизайнера за професією, хобі якого стало метою життя – навчитися готувати всі кращі традиційні рецепти з різних країн. Андрій Талєрка збирав цей матеріал останні 10 років, приділяючи увагу регіональним особливостям продуктів для кожного рецепта, історії виникнення рецепта і традиції його приготування. Підсумок: сотні докладних відеорецептів, сотні тисяч глядачів щомісяця і понад 8 500 000 переглядів на Youtube.

У цій книжці читач знайде не просто 365 рецептів, зібраних разом за сезонами року, що робить книжку кулінарним щоденником, а й 365 посилань (QR-код) на 365 відеорецептів, які ведуть на відповідні сторінки сайту автора – talerka.tv. Рецепти написані простою і лаконічною мовою, а відео демонструє всі деталі приготування, тому і початківці на кухні зможуть навчитися готувати, і професіонали оцінять різноманітність матеріалу з урахуванням сезонності продуктів протягом року.

Фоліо рекомендує