Троя

Паперова: 480 грн.
Є в наявності

Цифрова: 240 грн.Автор: Стівен Фрай Мова видання: українська Мова оригіналу: англійська Перекладач: Олена Стрельбицька Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 400 Формат: 60х90 1/16 Жанр: Літературно-художнє видання Серія: Фрай Рік видання: 2024 ISBN: 978-617-551-449-8

Стівен Фрай (нар. 1957 р.) — британський комедійний актор, письменник, сценарист, телеведучий, режисер, найбільшу популярність здобув своїми ролями у телевізійних серіалах. Фрай також відомий як представник еталонного англійського духу та класичної англійської мови. Майже всі його літературні твори стали бестселерами як у рідній для автора Англії, так і за її межами.

«Троя» (2020) є продовженням циклу Стівена Фрая, що йде за «Міфами» та «Героями». Це вражаюча розповідь про війну, яка охопила все східне Середземномор’я, розділила долі людей та налаштувала троянців проти греків. «Троя» в іскрометному переказі Стівена Фрая — чудовий спосіб зануритися в атмосферу Давньої Греції з її героями і царями, коханням і ненавистю, жагою влади та втручанням олімпійських богів у життя звичайних людей.

У книжку включено кольорові ілюстрації, карти та схеми.

Фоліо рекомендує