Загадки истории. Французская империя и республика

Паперова: 140 грн.
Є в наявності

Автори: Мова видання: російська Мова оригіналу: російська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 384 Жанр: Історична література, мемуари,щоденники Серія: Загадки истории Рік видання: 2017 ISBN: 978-966-03-7918-3

Історія існування французької колоніальної імперії налічує без малого шість століть. Її зародження почалося ще за короля Франциска I (1494—1547), а розпад завершився за часів нинішньої, П’ятої республіки. І цей величезний період, насичений війнами і революціями, рясніє численними загадками і таємницями.

Так, дослідники не розуміють, що сталося за Наполеона I, який втратив значну частину французьких колоній. Чому це наче й не хвилювало імператора? А спроба його племінника Наполеона III розширити колонії за рахунок країн Латинської Америки практично призвела до краху імперії у самій Франції.

Не все гаразд з колоніями було і у Франції-республіки: то англійці та американці ≪віджимали≫ у неї побудовані з такими труднощами канали, які приносили величезні доходи, то в колоніях спалахували заколоти і повстання, що врешті-решт призвело до повного розпаду колоніальної системи.

Про таємні причини усіх цих подій і розповідає наша книжка.

Фоліо рекомендує