Захват і біль битви: Перша світова у 211 епізодах


Автор: Петер Енґлунд Мова видання: українська Мова оригіналу: шведська Перекладач: Наталія Третякова Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 550 Жанр: Історична література, мемуари,щоденники Серія: Окреме видання Рік видання: 2016 ISBN: 978-966-03-7435-5 Вага: 650 грам

Книга заснована на щоденниках і спогадах її учасників. Автор, досліджуючи архіви, відновив хід подій Першої світової війни. Кожен із дев'ятнадцятьох абсолютно різних людей з обох боків конфлікту розповідає про ту війну, що зазнав особисто, зокрема: багатодітна американка, яка влітку перебувала в маєтку в Польщі; датський пацифіст, мобілізований до німецької армії; російська медсестра; австралійка, яка приїхала на своїй вантажівці до Сербії, щоб служити в армії шофером; російський офіцер; німецький матрос; шукач пригод, латиноамериканець, від якого відмовляються всі армії, крім османської; французький дипломат та ін.

  Петер Енґлунд показує, як настрій і сприйняття війни людиною змінюється від захоплення та ентузіазму до тотального страху і ненависті… Автор таким чином уклав щоденникові записи, що події розгортаються послідовно. Ми можемо побачити війну місяць за місяцем водночас на всіх фронтах.

 

Фоліо рекомендує