Зелений зошит

Паперова: 100 грн.
Є в наявності

Автор: Арсен Аваков (Arsen Avakov) Мова видання: українська Мова оригіналу: російська Перекладач: Володимир Верховень Обкладинка: інтегральна Кількість сторінок: 160 Жанр: Суспільно-політичне видання Серія: Окреме видання Рік видання: 2018 ISBN: 978-966-03-8156-8

 Цей збірник — вибрані статті, есеї та публікації в пресі й Фейсбуку Арсена Авакова.

Книга охоплює один з найскладніших періодів новітньої історії України: з 1 січня 2014 року до осені 2017-го. Іноді це абстрактні тексти, іноді рефлексія чи емоції у відповідь на вир тогочасних подій.

Роки — від Євромайдану, перемоги Революції Гідності до сьогоднішніх днів — через відчай і безсилля анексії Криму, захоплення частини Донбасу, війну, горе і доблесть... Через становлення емоцій чергового періоду історичної боротьби за незалежність, національної самосвідомості, через велику щоденну роботу запуску глобальної державної реформи.

Кожній публікації збірки передує хроніка того дня, коли її було опубліковано, — іноді це нерозривно підказує бекґраунд посту, його настрій, інколи ні, але завжди дає змогу читачеві вибудувати свої часові ремінісценції до цього непростого часу.

Фоліо рекомендує