Месник

Паперова: 90 грн.
Є в наявності

Автор: Олексій Кононенко Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: м’яка Кількість сторінок: 155 Жанр: Класична і сучасна проза та поезія Серія: Графіті Рік видання: 2013 ISBN: 978-966-03-6540-7

Олексій Кононенко (нар. 1957 р.) — автор більше двох десятків книг та понад ста пісень, лауреат Всеукраїнської премії ім. Івана Огієнка (2003), заслужений діяч мистецтв України (2004), член Національної спілки письменників України. У видавництві «Фоліо» вийшли друком його книжки: «Щоденник чоловіка на межі сторіч», «Абетка», «Десять кошенят», «Азбука дороги», «Біла юрта. Міфологія та епос Туркменістану», «Энциклопедия славянской культуры, письменности и мифологии».

Модест Окунь, простий сільський хлопець, пішов працювати охоронцем до свого колишнього шкільного товариша і перебрався до міста. Там він зустрів своє кохання, зазнав зради найкращого друга, зрозумів, що людина — лише іграшка в руках можновладців, якої у будь-яку мить можуть позбутися, і врешті-решт, перетворився на безжального месника, котрий жорстоко помстився своїм кривдникам.

Фоліо рекомендує