Поспішаємо поділитись з вами нашими крутезними новинками та планами на найближче майбутнє.

Шановні читачі, клієнти, партнери, представники ЗМІ та ті, хто тільки знайомиться з асортиментом нашого видавництва.

Поспішаємо поділитись з вами нашими крутезними новинками та планами на найближче майбутнє.

Нещодавно у видавництві «Фоліо» вийшли друком дві частини роману Луїзи Мей Олкотт «Маленькі жінки», що зберігають свою популярність вже майже два століття. І, звичайно ж, одразу стали хітами продажу і серед наших читачів.

«Маленькі жінки» — один з найвідоміших романів американської літератури для юнацтва, який було екранізовано в цьому році режисером Гретою Гервіг, а роль однієї з головних персонажів втілила в життя відома акторка Меріл Стріп.

Перші дві частини розказують про життя чотирьох сестер – Мег, Джо, Бет та  Емі, які народилися в заможній родині, а нині потерпають від бідності, хоч інколи й нарікають на долю,  але день у день вчаться наповнювати душу  добром та милосердям. Кожна з них має свої риси характеру, вирізняється неповторною зовнішністю і манерами,  світобаченням та  інтересами. Але вони люблять одна одну та батьків, вміють знаходити радість у простих речах і тим самим творять навколо себе атмосферу  справжності, яка притягує інших. Цікава історія «Маленьких жінок» занурює читачів у доросле життя сестер Марч та ставить багато питань. Чи підбере ключі до щастя Мег. Який вибір зробить бунтівна Джо? Як складеться доля Бет? Що похитне, здавалося б, усталені погляди Емі?

Автор описує життя сестер, передовсім, через проникливе змалювання внутрішнього світу героїнь, їхньої реакції на непрості, а інколи — трагічні виклики.

Наразі, у видавництві «Фоліо» йде робота ще над двома книжками Луїзи Мей Олкотт. Як і в перших частинах, дві наступні розкажуть про ставлення маленьких героїв, їх злети та падіння, кумедні та сумні ситуації, але мова піде вже про інших героїв. Історії про маленьких чоловіків, вихованців школи для хлопчиків, яку відкрила героїня «Маленьких жінок» — Джо.

Та на цьому гарні новини не закінчуються.  Вже розпочата робота над українським виданням історії про доктора, який знав одну неймовірну мову - мову тварин.  Більшість з вас вже знайомі з цією цікавою історією по численним екранізаціям, зовсім свіжою - «Дулітл», де дивовижний характер головного героя було втілено в життя відомим актором Робертом Дауні молодшим та історією, що незабаром вийде у кінотеатрах «Маленька міс Дулітл». А зовсім скоро ви познайомитеся ще із однією історією цього персонажа на сторінках книжок від нашого видавництва.  

«Історія доктора Дулітла» — це історія про лікаря, що домігся небувалих успіхів, коли вивчив мову тварин і розпочав свою ветеринарну практику. Його популярність росте з кожним днем і мова про доктора, що розуміє тварин, доходить до всіх куточків світу…

Доктор Дуліттл отримує вість про страшну епідемію, яка загрожує мавпам Африки, й не вагаючись відправляється у подорож, де його та його друзів, чекають пригоди, небезпека, нові знайомства та багато несподіванок.

Слідкуйте за нашими новинками на сайті https://folio.com.ua/ та у соціальних мережах https://www.facebook.com/folioua/, ми готуємо для вас ще багато цікавого.