Архітектура дерев’яних храмів українців Карпат: культурно-традиційний аспект

Паперова: 16 000 грн.
Залишилось декілька примірників

Автор: Тарас Ярослав (Yaroslav Taras) Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 672 Формат: 60х90 1/8 Жанр: Релігійне видання Подарункове видання Серія: Релігія. Великі істини Рік видання: 2018 ISBN: 978-966-03-7719-6

У монографії з архітектурно-етнологічного погляду на основі сучасних методологіч­них за­сад аналізується стоп’ятдесятилітній досвід історичного дослідження сакральної де­рев’яної архітектури українців Карпат; висвітлюється ґенеза об’ємно-планувальних рішень, чинники, які вплинули на формування та розповсюдження певних типів; розкривається урбаністичний, ландшафтний та релігійний аспекти сакральної дерев’яної архітектури; визначено архітектурно-етнографічне районування, школи народної храмової архітектури, типи та групи церков; розглядаються споруди для дзвонів. Використано і введено в науковий обіг знач­ний джерельний, фактологічний матеріал.

Для архітекторів, етнографів, істориків, викладачів та студентів вузів, широкого загалу поціновувачів української культури та науки.

Фоліо рекомендує