Автокефалія Української Церкви: огляд від Хрещення до Синодального Томосу

Науковий редактор Дмитро Гордієнко

Цифрова: 170 грн.Автор: Протоієрей Віталій Клос Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 189 Формат: 70х100 1/16 Жанр: Релігійне видання Серія: Великий науковий проект Рік видання: 2023 ISBN: 978-966-03-9690-6

Протоієрей Віталій Клос — доктор наук з богослов’я, професор, проректор з наукової роботи Київської православної богословської академії, священник академічного храму святого апостола і євангелиста Івана Богослова. Автор більш як 70 наукових публікацій, зокрема монографій «Історія Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря», у співавторстві з протоієреєм Олександром Трофимлюком та Олександром Мирончуком — «Київська православна богословська академія», у співавторстві з митрополитом Дмитрієм Рудюком — «Києво-Михайлівський Золотоверхий монастир», у співавторстві з протоієреєм Юрієм Мициком, Дмитром Гордієнком та Іриною Преловською — «Історія Української Православної Церкви».

У виданні описано двотисячолітній шлях Української Церкви до автокефалії. Автор висвітлює богословські, канонічні та церковно-історичні засади автокефалії та отримання Томосу. Книжка містить згадки про визначних українців, які боролися за незалежність Української держави та Церкви впродовж багатьох століть.  Сьогодні слова «автокефалія» і «Томос» увійшли не лише в лексикон українців, а й стали відомими далеко за межами України.

Для широкого загалу читачів.

Фоліо рекомендує