Безумці. Графічна притча

Паперова: 280 грн.
Останній примірник

Автор: Володимир Казаневський (упорядник ) Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 64 Жанр: Класична і сучасна проза та поезія Серія: Окреме видання Рік видання: 2018 ISBN: 978-966-03-8107-0

     Володимир Казаневський закінчив Харківський держуніверситет за спеціальністю «Космічна радіофізика» та Київський інститут журналістської майстерності. Лауреат понад 400 премій на міжнародних конкурсах карикатур у 51 країні світу. Автор багатьох графічних романів, які видані головним чином за кордоном.

Графічні романи   надзвичайно популярні у західних країнах, а в Україні практично відсутні. Видавництво "Фоліо", публікуючи романи без слів "Ватні колена" і "Безумці" Володимира Казаневського, заповнює цю прогалину.

          «Безумці» —  графічна притча про здоровий глузд. Адже сучасні люди часто поводяться так, ніби в їхніх головах знаходяться не мізки, а щось інше, або взагалі немає нічого. Чому добро і зло, любов і ненависть, війна і мир, свідомість і підсвідомість, віртуальний світ і реальний, а також багато іншого переплуталися в нашому світі? Як могла одна ідеологія зачарувати мільйони недурних людей? Куди рухається людина? Чи з'явиться у людства зрештою здоровий глузд? Відповіді на багато подібних запитань дотепні глядачі можуть відшукати у малюнках притчі «Безумці».

Фоліо рекомендує