Комплект подарункових українських книжок в дерев'яній коробці

Оправа книжок виготовлена з матеріалу на тканинній основі. Обріз зафарбований. Шовкове лясе. Папір - Імперіал. Коробка виготовлена з дуба.


Автори: Іван Котляревський Леся Українка Тарас Шевченко Іван Франко Микола Гоголь (Николай Гоголь) Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Формат: 70х100 1/8 Жанр: Класична українська проза Подарункове видання Серія: Класика української літератури Рік видання: 2013 Вага: 10000 грам

До комплекту увійшли книги:

  • Леся Українка «Лісова пісня». У виданні представлено вибрані поезії та драматичні твори Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач, 1871–1913) – геніальної поетеси і драматурга, чий творчий доробок увійшов до скарбниці української та світової літератури. Видання багато ілюстровано роботами видатних українських художників — І. Труша, О. Кульчицької, О. Новаківського та ін., що жили і працювали в той самий період, що і Леся Українка. Поряд з цим у книжці використано ілюстрації відомих сучасних майстрів живопису і книжкової графіки: В. Чебаника, Н. Лопухової, В. Патика, Є. Безніска, І. Крислача і Б. Пікулицького.
  • Микола Гоголь «Тарас Бульба». Це видання присвячено 200-річчю з дня народження геніального сину українського народу видатного російського письменника Миколи Васильовича Гоголя (1809-1852). До книги увійшов практично весь творчий доробок письменника, починаючи з «Вечорів на хуторі біля Диканьки», що принесли йому славу, «Тараса Бульби» й «Вія» і закінчуючи безсмертним «Ревізором» й епохальними «Мертвими душами». Безумовний інтерес широкого читача викличуть історичні та літературно-критичні статті Гоголя. Видання багато ілюстровано роботами видатних російських та українських художників XIX-XX ст., а також відомих майстрів книжкової графіки.
  • Тарас Шевченко «Заповіт». Це видання є унікальним, бо дає читачеві можливість познайомитися з творчим надбанням духовного батька української нації, геніального українського поета і талановитого художника, великого Кобзаря — Тараса Григоровича Шевченка (1814-1861). До книжки увійшов практично весь творчий доробок Шевченка-літератора: крім поетичних, в ній подані і всі прозові твори майстра, а також його щоденники. Вони дають змогу наблизитися до епохи, в яку жив Кобзар, і виразно окреслюють його особистість, що вражала сучасників силою та багатогранністю таланту. Не випадково у 1860 році він, уже визнаний поет, отримав від Петербурзької Академії мистецтв звання академіка гравюри. Св=аме тому наше видання ілюстровано майже п’ятьмастами малюнками, начерками, офортами й іншими образотворчими роботами Тараса Григоровича Шевченка.
  • Іван Котляревський «Енеїда».  Ім’я Івана Петровича Котляревського (1769—1838),засновника нової української літератури, пов’язують, у першу чергу, з його поемою «Енеїда» (1798). Це була перша друкована українська книга, написана народною мовою,перша національна поема. Запозичивши сюжет античної поеми Вергілія, Котляревський наповнив цей твір дотепним українським гумором, повір’ями, звичаями, картинами воєнного і мирного життя, описом одягу, страв — усе це надає поемі яскравого національного колориту. «Енеїду» сміливо можна назвати своєрідною енциклопедією українського побуту кінця ХVІІІ — початку ХІХ століття. В книзі вміщено ілюстрації видатного українського художника Анатолія Базилевича.
  • Іван Франко «Моя любов».  Це видання присвячено 150-й річниці з дня народження великого сина українського народу Івана Яковича Франка (1856—1916). До книжки увійшли поезії з найбільш відомих збірок Каменяра («З вершин і низин», «Зів’яле листя» і «Мій Ізмарагд»), а також такі визначні поеми, як «Смерть Каїна», «Похорон», «Іван Вишенський», «Мойсей», п’єса «Украдене щастя» та повісті «Захар Беркут» і «Перехресні стежки». Видання багато ілюстровано роботами видатних українських художників — І. Труша, О. Кульчицької, Ю. Кратохвилі-Відимської та ін., що жили і працювали в Галичині в той самий період, що і Франко. Поряд з цим у книжці використано ілюстрації відомих сучасних майстрів живопису і книжкової графіки Є. Безніска, І. Крислача та Б. Пікулицького.

Фоліо рекомендує