Львівська кухня


Автор: Ігор Лильо Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 256 Жанр: Видання для дозвілля Серія: Окреме видання Рік видання: 2015 ISBN: 978-966-03-7249-8 Вага: 530 грам

Львівська кухня — як складова частина галицької — це  напрочуд дивна суміш української, польської, єврейської, вірменської традицій, яку акуратні та педантичні австрійці приправили запаморочливими ароматами Середземно­мор’я і впорядкували та класифікували. Тому ця кухня неповторна.  Але по­при свою витонченість та оригінальність, львівська кухня і далі намагається опиратись на місцеві продукти, традиції та історичну пам’ять. А це викликає велику повагу. 

 

Книжка, яку ви тримаєте в руках,  лише на перший погляд присвячена кухні — одному з найважливіших аспектів львівської історії. Насправді вона  набагато цікавіша і змістовніша. Відомий знавець міста Лева — Ігор Лильо — за допомогою головного редактора журналу «Егоїст», керівника гастрономічних проектів Клубу галицької кухні  Всеволода Поліщука поєднав історії з життя відомих людей давнього Львова та Галичини з характерними саме для їхнього характеру рецептами  страв.  А рецепти ці  передавалися у львівських родинах з покоління в покоління, і сучасні господині охоче їх готують і сьогодні.

Фоліо рекомендує