Моя любов

Оправа книжки виготовлена з матеріалу на тканинній основі. Обріз зафарбований. Папір - Імперіал. Шовкове лясе. Колір книги - зелений. Загальний наклад - 100 примірників.

Паперова: 3 000 грн.
Залишилось декілька примірників

Продається в комплекті «Комплект подарункових українських книжок в дерев'яній коробці»

Автор: Іван Франко Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 399 Формат: 70х100 1/8 Жанр: Класична українська проза Подарункове видання Серія: Класика української літератури Рік видання: 2006 ISBN: 978-966-03-3559-2

Це видання присвячено 150-й річниці з дня народження великого сина українського народу Івана Яковича Франка (1856—1916). До книжки увійшли поезії з найбільш відомих збірок Каменяра («З вершин і низин», «Зів’яле листя» і «Мій Ізмарагд»), а також такі визначні поеми, як «Смерть Каїна», «Похорон», «Іван Вишенський», «Мойсей», п’єса «Украдене щастя» та повісті «Захар Беркут» і «Перехресні стежки».

Видання багато ілюстровано роботами видатних українських художників — І. Труша, О. Кульчицької, Ю. Кратохвилі-Відимської та ін., що жили і працювали в Галичині в той самий період, що і Франко. Поряд з цим у книжці використано ілюстрації відомих сучасних майстрів живопису і книжкової графіки Є. Безніска, І. Крислача та Б. Пікулицького.

Фоліо рекомендує