Заповіт

Оправа книжки виготовлена з матеріалу на тканинній основі. Обріз зафарбований. Папір - Імперіал. Шовкове лясе. Колір книги - помаранчевий. Загальний наклад - 1000 примірників.

 
Паперова: 3 200 грн.
Є в наявності

Продається в комплекті «Комплект подарункових українських книжок в дерев'яній коробці»

Автор: Тарас Шевченко Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 799 Формат: 70х100 1/8 Жанр: Класична українська поезія Подарункове видання Серія: Класика української літератури Рік видання: 2018 ISBN: 978-966-03-8231-2 Вага: 4500 грам

Це видання є унікальним, бо дає читачеві можливість познайомитися з творчим надбанням духовного батька української нації, геніального українського поета і талановитого художника, великого Кобзаря — Тараса Григоровича Шевченка (1814-1861).

До книжки увійшов практично весь творчий доробок Шевченка-літератора: крім поетичних, в ній подані і всі прозові твори майстра, а також його щоденники. Вони дають змогу наблизитися до епохи, в яку жив Кобзар, і виразно окреслюють його особистість, що вражала сучасників силою та багатогранністю таланту. Не випадково у 1860 році він, уже визнаний поет, отримав від Петербурзької Академії мистецтв звання академіка гравюри. Св=аме тому наше видання ілюстровано майже п’ятьмастами малюнками, начерками, офортами й іншими образотворчими роботами Тараса Григоровича Шевченка.

Фоліо рекомендує