Ост. Частина 3 Втеча від себе. На твердій землі

Цифрова: 200 грн.


Автор: Улас Самчук Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 768 Формат: 60х90 1/16 Жанр: Класична українська проза Серія: Великий роман Рік видання: 2023 ISBN: 978-617-551-545-7

«Втеча від себе» — останній роман трилогії «ОСТ» («Морозів хутір», «Темнота», «Втеча від себе»). Події роману розпочинаються 1945 року на території Німеччини. Головні герої — Іван Мороз, його дочка Віра — повинні зробити нелегкий вибір: їхати на Захід чи повертатись у Радянську Україну. Вихід українця за межі національного простору не визначається Уласом Самчуком як «втеча від себе», а як історична необхідність самозбереження особистості для повернення та здійснення своєї національної місії.
Життя українських емігрантів у Канаді є темою романа «На твердій землі» (1967). Герой роману Павло Данилів — сильний тип чоловіка-українця, який позбавлений комплексів меншовартості, яскраво виражений індивідуаліст, що хоче жити, а не існувати. Павло будує нове життя в Канаді, куди він потрапляє після завершення Другої світової війни.

Фоліо рекомендує