Покохати відьму

Паперова: 50 грн.
Є в наявності

Продається в комплекті «Комплект книжок "Українська фантастика"»

Автор: Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 192 Жанр: Гостросюжетна література, фантастика Серія: Окреме видання Рік видання: 2013 ISBN: 978-966-03-5722-8

Костянтин Когтянц народився 1956 р. у Дніпропетровську, закінчив історичний факультет місцевого університету. Відомий дніпропетров­ський журналіст. 2010 року у видавництві «Фоліо» вийшла друком перша книга письменника «Обре, сховайся добре!», яка була відзначена дипломом «Вибір видавців» найпрестижнішого в Україні конкурсу «Коронація слова».

Новий роман Костянтина Когтянца «Покохати відьму» на перший погляд написаний за традиціями героїчного фентезі. Але тільки на перший погляд! Насправді автор викладає сюжет так, наче законів і канонів жанру взагалі не існує. Тут немає демонів-імператорів, герой не здобуває корону, не намагається завоювати чи порятувати світ. Він просто покохав жінку... Однак не звичайну жінку, а чаклунку. Щоправда, вона, м’яко кажучи, зовсім не відповідає стандартним уявленням про чародійок... М’яко кажучи!..

Фоліо рекомендує