Путівник по Києву


Автор: Борис Тинка (Borys Tynka) Мова видання: українська Мова оригіналу: польська Перекладач: Володимир Маслов Обкладинка: інтегральна Кількість сторінок: 144 Жанр: Видання для дозвілля Серія: Путівник Рік видання: 2020 ISBN: 978-966-03-9203-8

Київ приваблює туристів своїми унікальними пам’ятками та неповторною атмосферою. Золоті бані церков прикрашають гарний київський краєвид, зелені пагорби, якими всіяне місто, роблять Київ чи не найзеленішим серед усіх європейських столиць. Щороку він приймає велику кількість гостей, які відвідують собори, пам'ятки архітектури, музеї, парки, театри, а також інші куточки міста. Київ заворожує своєю непересічною красою в будь-яку пору року — і навесні, коли на вулицях квітнуть каштани, і коли ми ховаємося від літнього сонця в затінку лип, і восени, коли з дерев опадає листя, а також коли верхівки церков і будинків покривають плахти білого снігу.

Автор путівника, Борис Тинка, живе у Кракові, є власником бюро подорожей і керує проектом «Туризм в Інтернеті» для просування онлайн-туризму в Польщі і в Україні. Кілька останніх років розробляє маршрути для відпочинку польських туристів в Україні, здебільшого у Львові, Києві та Одесі. Автор пропонує вам дізнатися більше про історію Києва, прогулявшись його чарівними місцями та магічними куточками.

Ілюстрації книги — це прекрасні фотографії, зроблені самим автором.

Фоліо рекомендує