Замки Тернопільщини

Паперова: 150 грн.
Є в наявності

Електронна: 75 грн.Автори: Марина Ягодинська Богдан Строцень Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: інтегральна Кількість сторінок: 96 Жанр: Видання для дозвілля Серія: Путівник Рік видання: 2018 ISBN: 978-966-03-7864-3

Тернопільщина – унікальний край, розташований на перехресті шляхів із заходу на схід, з півночі на південь. Через те споконвіків він перебував у вирі подій, пов’язаних із європейською історією, зокрема і середньовічною. Саме тому тут було збудоване найбільше замків та фортець і найбільше їх збереглося до наших часів.

В книзі розповідається про історію замків, їхню роль у місцевій та європейській історії, наведено нові дані – результати археологічних досліджень, під дещо іншим кутом розглянуто вже відомі факти. І в результаті ви маєте змогу познайомитися з частиною нашої, більш реальної, історії, отримати цікаву інформацію про замки та інші оборонні споруди, розташовані на території Тернопільської області. Видання супроводжується багатим ілюстративним матеріалом.

Фоліо рекомендує