Путівник по Чорнобилю

Очікується
Електронна: 100 грн.Автор: Борис Тинка (Borys Tynka) Мова видання: українська Мова оригіналу: польська Перекладачі: Євген Тарнавський, Яна Задирієнко Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 144 Жанр: Видання для дозвілля Серія: Путівник Рік видання: 2022 ISBN: 978-966-03-9201-4

Одним з найпопулярніших туристичних маршрутів останнього десятиліття є подорож до Чорнобильської зони відчуження. Тим, хто цікавиться історією України, не вдасться оминути увагою події 26 квітня 1986 року. Аварія на Чорнобильській АЕС — найбільша за всю історію ядерної енергетики. До теперішнього часу частина території України залишається непридатною для проживання, і ця ситуація залишиться незмінною впродовж десятків чи навіть сотень років.

Автор путівника, Борис Тинка, живе у Кракові, є власником бюро подорожей і керує проектом «Туризм в Інтернеті» для просування онлайн-туризму в Польщі і в Україні. Кілька останніх років розробляє маршрути для відпочинку польських туристів в Україні, здебільшого у Львові, Києві та Одесі. Новий маршрут — до Чорнобильської зони.

Книга заохочує читача ближче познайомитись з цим місцем, з історією міст та сіл, які постраждали внаслідок аварії, а також з історією жителів, яких примусово евакуювали з рідних домівок. Автор детально описує міста Чорнобиль, Прип’ять і Славутич, подає багато практичної інформації і порад для безпечної подорожі.

Фоліо рекомендує