Тисячолітній Миколай. Частина 1: Полювання на хлястики

Паперова: 490 грн.
Залишилось декілька примірників

Електронна: 245 грн.Продається в комплекті «Тисячолітній Миколай в 2-х томах»

Автор: Павло Загребельний Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 512 Формат: 60х90 1/16 Жанр: Сучасна українська проза Серія: Великий роман Рік видання: 2023 ISBN: 978-617-551-502-0

Павло Архипович Загребельний (1924–2009) — український письменник, Герой України, лавреат Шевченківської премії. Після поранення та концтабору служив при британській місії в Німеччині, після чого був затриманий і перебував у радянському фільтраційному таборі. Працював головним редактором «Літературної газети». З правління Спілки письменників України його усунули через доноси.

«Тисячолітній Миколай» — його науково-фантастичний роман про чоловіка, який прожив більше десяти століть — від часів князя Володимира до наших днів. При цьому він жив не одним життям — щоразу помирав та знову народжувався, і завжди з ім’ям Миколай. Паралельно йдеться про брата головного героя, який зробив карколомну кар’єру та став одним із керівників республіки. А почалося все несподівано.

Фоліо рекомендує