У вогні плавильника. Срібло

Паперова: 140 грн.
Є в наявності

Цифрова: 70 грн.


Автор: Ганна Гороженко Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 320 Жанр: Сучасна українська проза Серія: Орлеанська сага Рік видання: 2021 ISBN: 978-966-03-9495-7

Живий, легкий та одночасно глибокий роман про події початку ХVІІ століття — «У вогні плавильника. Срібло» — заснований на історичних фактах. Ці часи не так часто згадують у літературі, як і всю історію Речі Посполитої та Великого князівства Литовського (яке має дуже мало спільного із теперішньою Литвою, більша і панівна частина населення — то були русини, тобто предки теперішніх українців та білорусів).

Історія Самійла Корецького, яку розповідає авторка, то майже Дюма! Увагу читача міцно тримає головна битва, головна інтрига роману — ворожнеча двох неймовірних жінок, реальних княгинь Анни Корецької та Софії Ружинської. Ця битва — суто жорстокі, середньовічні діяння: напади, отруєння, знищення цілих сіл і міст, зневага до правосуддя та верховної влади. Усе це на тлі релігійного протистояння католиків, православних, уніатів... і зовсім не священницьких пристрастей.

Фоліо рекомендує