Українська міфологія. Фольклор, казки, звичаї, обряди

Паперова: 390 грн.
Залишилось декілька примірників

Цифрова: 200 грн.Продається в комплекті «Українська міфологія в 5-ти томах»

Автор: Олексій Кононенко Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 544 Формат: 84х108 1/32 Жанр: Фольклор Серія: Українська міфологія Рік видання: 2023 ISBN: 978-617-551-647-8

 Українська міфологія — це окремий фантастичний світ!  Русалки, мавки, вовкулаки, домовики, чугайстери — ці міфічні істоти зачаровують і привертають увагу. Згадайте пантеон язичницьких богів: Перун, Дажбог, Лада, Стрибог, Мокош, Велес...  Цікаво про них дізнатись? У видавництві «Фоліо» в серії «Українська міфологія», крім цієї книжки, вийшли друком також інші чудово ілюстровані  видання Олексія Кононенка: «Божества і символи», «Духи, персони, обряди»,  «Тваринна та рослинна символіка», «Зброя, ритуали, обереги». 

Ця книжка вводить читача у світ міфів, билин, героїв казок і фольклору, що є складовою художньої культури народу. Деякі історики припускають, що слов’янська самоназва «склавини» походить від грецького «словени», тобто люди, що володіють словом. Як зазначав Яків Головацький, для наших предків «слово мало в собі щось чародійне, таємничу силу, визнати яку — було високою мудрістю». У виданні розповідається також про музичні інструменти наших прародичів, звичаї, обряди та ритуали, пов’язані з божествами та природою, про празники християнських святих. 

Фоліо рекомендує