Українська міфологія. Божества і символи

 

 

Паперова: 390 грн.
Є в наявності

Цифрова: 200 грн.Продається в комплекті «Українська міфологія в 5-ти томах»

Автор: Олексій Кононенко Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 512 Формат: 84х108 1/32 Жанр: Фольклор Серія: Українська міфологія Рік видання: 2023 ISBN: 978-617-551-649-2

Українська міфологія — це окремий фантастичний світ!  Русалки, мавки, вовкулаки, домовики, чугайстери — ці міфічні істоти зачаровують і привертають увагу. Згадайте пантеон язичницьких богів: Перун, Дажбог, Лада, Стрибог, Мокош, Велес...  Цікаво про них дізнатись? У видавництві «Фоліо» в серії «Українська міфологія», крім цієї книжки, вийшли друком також інші чудово ілюстровані  видання Олексія Кононенка: «Духи, персони, обряди»,  «Фольклор, казки, звичаї, обряди», «Тваринна та рослинна символіка», «Зброя, ритуали, обереги».

Це видання знайомить читачів з міфічним світом богів, персонажами календарних та сезонних обрядів, яких придумали наші далекі предки, котрі не могли пояснити багато довколишніх явищ, що були сильнішими від них. Цим істотам  було призначено  керувати життям людини, сприяти основним її промислам і заняттям, впливати на сили природи. Книжка містить оригінальні характеристики божеств, у ній розповідається про походження небесних світил (зірок, планет), Чумацького Шляху, сузір'їв, а також про сучасний  календар українців, де кожна пора року має важливу дату, навколо якої зосереджені свята, звичаї та обряди.

Фоліо рекомендує