Уроки війни: воєнні хроніки сімейного бізнесу України

Паперова: 290 грн.
Є в наявності

Цифрова: 145 грн.Автори: Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 176 Формат: 70х100 1/16 Жанр: Суспільно-політичне видання Серія: Окреме видання Рік видання: 2023 ISBN: 978-617-551-690-4

Автори книгиВладислав Бурда, український підприємець, засновник і президент «Асоціації власників сімейних компаній України» (FBN Ukraine), засновник і власник RedHead Family Corporation, та Лариса Мудрак, CEO FBN Ukraine, експерт з комунікацій вищого політичного рівня, політичний та громадський діяч, журналіст і публіцист — зібрали 10 інтервʼю з відомими родинами сімейного бізнесу для того, щоб зафіксувати уроки війни й сторінки історії.

Як сказав Владислав Бурда: «Українські сімейні компанії продовжують жити та працювати в умовах війни. У цей час змінюються і цілі, і стратегія, і тактика сімейного бізнесу. Ми маємо бачити роботу сімейних компаній в умовах, які в десятки разів складніші за звичайні. Захист своєї країни та допомога ЗСУ стали одним з найважливіших KPI для сімейного бізнесу в Україні. Історія сімейного бізнесу України пишеться просто зараз!»

Лариса Мудрак зазначила: «Сотні проєктів індивідуальної допомоги від сімейного бізнесу й спільних — у рамках FBN. Вагони й поїзди гуманітарки та бронежилетів, дрони й оптичні прилади «Сова», медикаменти й навіть фури бутлів питної води. У нас тепер є навіть свій бойовий морський дрон під назвою FBN. Лише розшифровується він інакше: Fucking Bridge and Navi. За ці два роки війни в нас із Владом та командою накопичилося матеріалів уже на кілька томів. Але першу книгу ми робимо в тому числі як відповідь на постійні запитання наших міжнародних колег про те, якими уроками війни український сімейний бізнес уже може поділитися. Ми ділимося, щоб перетворити біль і досвід війни на силу».

FBN-Ukraine — Українська асоціація, відділення FBN International, заснована 2009 року українським підприємцем Владиславом Бурдою. Головний офіс розташовано в Одесі.

Асоціація працює для розвитку культури сімейного бізнесу в Україні та продовження творення історіі сімейного бізнесу в нашій краіні. Серед головних завдань — сприяння розвитку благодатних взаємин батьків-власників і дітей-спадкоємців, а також поступовому й поетапному переходу власності батьківського бізнесу до дітей. 

Методологія роботи асоціації спрямована на формування такої культури взаємин між батьками і дітьми, яка гармонізує сім’ї та сімейний бізнес. І навіть якщо дитина не захоче стати менеджером батьківського бізнесу або не буде хорошим керівником, учасники асоціації можуть допомогти йому стати професійним власником, а власник бізнесу — це професія. І це те, чого ми навчаємо на івентах FBN-Україна, що активно обговорюють і про що дискутують власники сімейних компаній у нашій асоціації.

https://www.fbn.ua

FBN International — Міжнародна асоціація, заснована в 1989 році зі штаб-квартирою в Лозанні (Швейцарія). Має місію запропонувати бізнес-сім’ям безпечний простір для навчання, обміну інформацією та надихання одне одного щодо то, як: скеровувати участь сім’ї в бізнесі; сприяти налагодженню стосунків у родині; підвищувати обізнаність і важливість моделей сімейного бізнесу в суспільстві.

FBN — це федерація з 32 асоціацій-членів, що охоплюють 65 країн. Глобальна мережа об’єднує 4 000 бізнес-сімей, включаючи 17 000 осіб, з яких 6 400 є наступним поколінням.

https://www.fbn-i.org

Фоліо рекомендує