Замок. Подорожні щоденники. Вісім зошитів

Паперова: 280 грн.
Є в наявності

Цифрова: 140 грн.


Автор: Франц Кафка (Franz Kafka) Мова видання: українська Мова оригіналу: німецька Перекладачі: Олекса Логвиненко, Наталя Сняданко, Володимир Чайковський Обкладинка: тверда+суперобкладинка Кількість сторінок: 544 Жанр: Класична світова проза Серія: Зібрання творів Рік видання: 2021 ISBN: 978-966-03-9594-7

«Замок» — останній незавершений і найзагадковіший роман Франца Кафки. У центрі роману, як майже в усіх творах письменника, — втаємничені, алогічні, незбагненні взаємини людини зі світом, з системою, з владою, з іншими людьми. Головний герой К. шість днів блукає стежками зимового Села, намагаючись знайти дорогу до Замку. Історія героя нагадує перипетії долі самого автора і так само трагічно передає самотність і безпорадність людини в її протистоянні жорстокості й абсурдності життя.

Також видання містить «Подорожні щоденники» (1911—1912), в яких Кафка описав подорожі до Фрідлянда, Райхенберґа, Парижа, Юнґборна та інших міст, і «Вісім зошитів» (1917—1919) — маленькі зошити у восьму частку аркуша, в яких письменник занотовував свої поетичні фантазії, фрагменти майбутніх творів та афоризми.

Фоліо рекомендує