Зазi в метро. Вправи зi стилю

Паперова: 130 грн.
Є в наявності

Автор: Ремон Кено Мова видання: українська Мова оригіналу: французька Перекладачі: Ярослав Коваль, Юрій Лисенко Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 224 Жанр: Класична світова проза Серія: Бібліотека світової літератури Рік видання: 2015 ISBN: 978-966-03-6912-2

Ремон Кено (1903—1976) — французький письменник, член Гонкурівської академії, автор численних романів та збірок поезій, який уславився сміливими експериментами з мовою. Чи не найвідомішою його книгою є «Зазі в метро» (1959). Більш як по десяти роках після виходу, готуючи твір до перевидання, Р. Кено занотував у щоденнику: «Як я міг таке написати?» Однак це не завадило книзі посісти 36-те місце серед 50 книжок, які у Франції було визнано шедеврами літератури ХХ століття. Роман провокативний, комічний, бурлескний, написаний барвистою мовою, легкою й дотепною. У ньому поєднуються реальність і фантазія, гумор і сум, а його багатоплановість дозволяє різні його прочитання.
«Вправи зі стилю» — віртуозна й захоплююча мовно-стилістична гра, сміливий експеримент, у якому ту саму коротку історію переказано у 99 різних способів, для чого Р. Кено вдається до різноманітних стилістичних та риторичних прийомів. Незначущість сюжету маленької історії покликана підкреслити, що у цьому творі мова в усьому розмаїтті своїх виражальних можливостей є головнішою, ніж власне сюжет.

Фоліо рекомендує