Запрошуємо на творчу зустріч з Дмитром Громовим та Олегом Ладиженським

Запрошуємо на творчу зустріч з Дмитром Громовим та Олегом Ладиженським

Коли: 23 квітня 2024 року (вівторок) о 14:00
Де: Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека, клуб «Вивчаємо видатні постаті України»; м. Львів, вул. Зелена, 24

Захід відбудеться в змішаному форматі: Дмитро Громов буде присутній наживо, а Олег Ладиженський — онлайн

Про книжку:

У цю збірку увійшли нові оповідання та невеличка повість 2022-23 років Дмитра Громова та Олега Ладиженського, які пишуть під спільним псевдонімом «Генрі Лайон Олді».
Це твори часів повномасштабної війни, яку розпочала росія проти України. Реальність воєнних буднів сплітається з містикою та фантастикою, трагедії людей — з надією, а жорстокі та екстремальні випробування — з людяністю й співчуттям. Герої оповідань Олді — здебільшого такі ж звичайні люди, як ми з вами. Старі та молоді, цивільні та військові, живі та мертві — українці, яким випала доля жити у наші суворі часи. Кожен з них має свій внутрішній стрижень, кожен так чи інакше знаходить у собі сили протистояти агресії, злу та відчаю, що обрушилися на нашу країну.

Про авторів

Генрі Лайон Олді — колективний псевдонім українських письменників-фантастів з Харкова Дмитра Громова та Олега Ладиженського.
Станом на 2018 рік письменники випустили вже більше 50 романів, що дозволило їм стати одними з найвідоміших авторів фантастів.

Придбати книжку
Вхід вільний