Встань і йди

Паперова: 310 грн.
Є в наявності

Цифрова: 155 грн.Автор: Генрі Лайон Олді Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 288 Формат: 60х90 1/16 Жанр: Сучасна українська проза Гостросюжетна література, фантастика, фентезі, містика Серія: Окреме видання Рік видання: 2023 ISBN: 978-617-551-607-2

У цю збірку увійшли нові оповідання та невеличка повість 2022-23 років Дмитра Громова та Олега Ладиженського, які пишуть під спільним псевдонімом «Генрі Лайон Олді».

Це твори часів повномасштабної війни, яку розпочала росія проти України. Реальність воєнних буднів сплітається з містикою та фантастикою, трагедії людей — з надією, а жорстокі та екстремальні випробування — з людяністю й співчуттям. Герої оповідань Олді — здебільшого такі ж звичайні люди, як ми з вами. Старі та молоді, цивільні та військові, живі та мертві — українці, яким випала доля жити у наші суворі часи. Кожен з них має свій внутрішній стрижень, кожен так чи інакше знаходить у собі сили протистояти агресії, злу та відчаю, що обрушилися на нашу країну.

Фоліо рекомендує