10 розмов про історію України. Від короля Данила до гетьмана Мазепи

Паперова: 450 грн.
Є в наявності

Електронна: 225 грн.


Продається в комплекті «Комплект книжок "10 розмов про історію України"»

Автори: Олександр Красовицький (Oleksandr Krasovytskyy) Андрій Красножон Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 384 Формат: 70х100 1/16 Жанр: Науково-популярне видання Серія: Великий науковий проект Рік видання: 2024 ISBN: 978-617-551-782-6

Коли закінчується Середньовіччя в Європі загалом та в Україні зокрема? І якщо археологічна хронологія побудована на еволюції матеріальної культури, то що в основі історичної? Настає новий хронологічний період одночасно і повсюдно чи історія розвивається паралельно, різними епохами, на сусідніх землях? Історія розвивається циклічно, з перспективою повернення в кам’яний вік при одному необережному кроці, або ж по незворотній поступальний прямій?
Ця книга з’явилася у пошуках деталей, у пошуках горезвісних «крапок неповернення» та історичних рубежів. Україна епохи Середньовіччя постає дитиною степів та моря, успадковуючи від середземноморської культури, від кочівників та осілих землеробів однаково. Це період етногенезу українського народу. Про час і про місце, про роль особистості в історії та про роль історії у долі особистості, ведуть розмови автори цього тому.

Фоліо рекомендує