10 розмов про історію українських земель

Паперова: 360 грн.
Залишилось декілька примірників

Цифрова: 180 грн.Автори: Петро Кралюк Олександр Красовицький (Oleksandr Krasovytskyy) Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 240 Формат: 70х100 1/16 Жанр: Історична література, мемуари,щоденники Серія: Великий науковий проект Рік видання: 2023 ISBN: 978-617-551-290-6

Петро Кралюк (нар. 1958 р.) — доктор філософських наук, професор, автор численних робіт з історії культури України,  зокрема її філософської думки.

Олександр Красовицький (нар. 1967 р.) — видавець, письменник.

Автори у формі бесіди-діалогу розмірковують про історичні події, що відбувалися на українських землях протягом різних історичних епох — від античності до новітньої історії. В різні періоди окремі території нашої країни були складовою частиною різних держав, що відобразилося на її етнічному складі, культурі, релігії. Аналізуючи події минулого з сучасних позицій, автори допомагають читачам сприйняти по-новому ключові історичні постаті та їхній вплив на становлення і розвиток української державності, переосмислити відомі історичні факти.

Фоліо рекомендує