А Софія з маркетингу вже пішла. Данський поведінковий дизайн. Як творити зміни у реальному світі

Паперова: 390 грн.
Є в наявності

Цифрова: 195 грн.


Автор: Мортен Мюнстер Мова видання: українська Мова оригіналу: шведська Перекладач: Свiтлана Смiлян Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 272 Формат: 70х100 1/16 Жанр: Популярне видання Серія: Шедеври нон-фікшн Рік видання: 2023 ISBN: 978-966-03-9624-1

Мортен Мюнстер — скандинавський авторитет у поведінковому дизайні. Його часто запрошують як поведінкового експерта до різних медіа, а ще він надзвичайно приємний, симпатичний і має унікальне почуття гумору.

Щоб перемогти на виборах, Барак Обама скористався таємною конкурентною перевагою. Такі компанії, як Google, Amazon і Novo Nordisk, застосовують той самий підхід, щоб запровадити інновації, підвищення рівня дотримання вимог, покращення робочого середовища та збільшення продажів. Успішні менеджерські групи з провідних компаній почали застосовувати його як основну стратегію. То про який підхід ідеться? Відповідь — поведінковий дизайн.

Барак Обама, Google й інші для зміни поведінки вирішили застосувати цей доказовий підхід, і ви, прочитавши «А Софія з маркетингу вже пішла», зможете зробити те саме.

У цій книзі Мортен Мюнстер перетворив 40 років досліджень людської поведінки на легкодоступну методику, що полягає у чотирьох кроках, які можуть стати порятунком для всіх керівників і працівників, що прагнуть знайти альтернативу традиційним підходам.

Фоліо рекомендує