A Way to Success: Practical English Phonetics for University Students. Year 1

Паперова: 180 грн.
Є в наявності

Цифрова: 60 грн.


Автори: Наталія Тучина Мова видання: англійська Мова оригіналу: українська, англійська Обкладинка: м’яка Кількість сторінок: 176 Формат: 84х108 1/16 Жанр: Навчальна література, словники, довідники Серія: Підручники для вищої школи Рік видання: 2019 ISBN: 978-966-03-7074-6

Посібник повністю відповідає програмі першого курсу мовного ВНЗ і органічно пов’язаний з іншими підручниками навчального комплексу «A Way to Success».

Посібник розроблено в руслі сучасних освітніх вимог, які визначають компетентнісний підхід у навчанні як максимально продуктивний, і спрямовано на розвиток фонетичної компетенції студентів філологічних факультетів.

Посібник складається з двох розділів, перший з яких ставить за мету засвоєння студентами основних понять фонетики. Основними видами навчальної діяльності на цьому етапі  є аналітичні завдання, у ході яких студенти знайомляться з необхідною інформацією і роблять власні умовиводи щодо певних фонетичних явищ. Другий розділ присвячено практичному опрацюванню звуків і інтонаційних моделей. Поряд із вправами на рецепцію і репродукцію звуків та ритміко-інтонаційних  моделей використовуються вправи, пов’язані з поділом слів на склади та наголосом в англійській мові.

Фоліо рекомендує