Білоруський Донбас

Автор   наукового аппарата:  Станіслав Шушкевич

Паперова: 220 грн.
Є в наявності

Цифрова: 110 грн.Автори: Мова видання: українська Мова оригіналу: російська Перекладач: Олександр Черевко Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 512 Жанр: Суспільно-політичне видання Серія: Воєнні щоденники Рік видання: 2021 ISBN: 978-966-03-9877-1

З часів війни в Афганістані білоруси не брали масової участі в бойових діях. На Донбасі вони виявилися третьою за чисельністю національною групою. Чому це стало можливим? Як Білорусь вплинула на конфлікт на сході України — і навпаки? Яка роль білоруських спецслужб і особисто Лукашенка в цій війні? Відповіді на ці та інші питання дає унікальне журналістське дослідження, в якому автори пропонують читачеві почути білорусів, що опинилися по різні боки фронту.

Книга «Белорусский Донбасс» російською мовою вийшла друком  у видавництві «Фоліо» влітку 2020 року, але її презентація в Білорусі, куди змогли доправити лише кілька примірників, відбулася тільки в лютому 2021-го. За рішенням суду книгу визнано екстремістською, її поширення у Білорусі заборонено. Катерина Андрєєва і журналістка Дарія Чульцова за прямий ефір, під час якого вони показали жорстокий розгін у Мінську акції пам’яті активіста Романа Бондаренка, в лютому 2021 року були засуджені до двох років колонії загального режиму.

Фоліо рекомендує