Чорнобиль. Історія ядерної катастрофи

Паперова: 290 грн.
Є в наявності

Продається в комплектах «Комплект книжок "Чорнобиль. Історія ядерної катастрофи" і "Загублене царство"» «Комплект книжок "Великий науковий проект"»

Автор: Мова видання: українська Мова оригіналу: англійська Перекладачі: Владислав Махонін, Євген Тарнавський Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 400 Жанр: Історична, політична література, мемуари Серія: Великий науковий проект Рік видання: 2019 ISBN: 978-966-03-8922-9

Ця книга є першою історією Чорнобильської катастрофи від вибуху 26 квітня 1986 року до закриття станції у грудні 2000-го. Чим для України був Чорнобиль? Національною трагедією, величезною психологічною травмою, важкою ношею для економіки. Чорнобиль вибухнув не тільки через помилки персоналу, нехтування правилами безпеки і проблемами з конструкцією реактора, але також через систему, яка обгородила ядерну енергетику завісою секретності. Радянська система не дозволяла поширювати інформацію про попередні аварії навіть серед фахівців. Це зробило нову масштабну аварію неминучою. Сьогодні реактори чорнобильського типу вже не будують, але авторитарні режими, які тримають повний контроль над інформацією, усе ще існують. Зрештою, і в Україні досі виробляють майже 50 % усієї електроенергії на атомних станціях. Нам є чим поділитися зі світом стосовно досвіду Чорнобиля, але є над чим задуматися і самим.

Фоліо рекомендує