Цвінгер

Паперова: 660 грн.
Є в наявності

Автор: Олена Костюкович Мова видання: українська Мова оригіналу: російська Перекладач: Євген Марічев Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 800 Формат: 60х90 1/16 Жанр: Сучасна українська проза Серія: Великий роман Рік видання: 2023 ISBN: 978-617-551-243-2

Олена Костюкович відома як блискучий перекладач Умберто Еко, а також як автор книжки «Їжа. Італійське щастя» — культурологічний твір, що виходить за рамки жанру і здобув світове визнання.

Пам’ять, величезний дар, обертається подекуди й тяжким випробуванням.

Герой роману «Цвінгер» Віктор Зіман «хворіє» пам’яттю. Він не може вирватися з-під влади минулого. Історія його дідуся, який розшукав заховані нацистами скарби Дрезденської галереї, дістала екстремальне продовження під час Франкфуртського книжкового ярмарку 2005 року. У вирі подій, що захопили Віктора, діють і українські гастарбайтери в нинішній Європі, і агенти КДБ брежнєвської епохи, і журналісти «вільних голосів», які вели свої передачі в часи холодної війни й розрядки, і російські мафіозі, що колонізують світовий простір.

«Цвінгер» багатогранний: це і кримінальний трилер, і драматична панорама ХХ століття, і професійний репортаж (книжкова індустрія зображена «зсередини» й зі знанням справи), і частково автобіографія — події засновані на сімейній історії автора, ретельно відтвореній за архівними матеріалами.

Фоліо рекомендує