Герої

Паперова: 480 грн.
Є в наявності

Цифрова: 200 грн.


Автор: Стівен Фрай Мова видання: українська Мова оригіналу: англійська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 528 Формат: 60х90 1/16 Жанр: Літературно-художнє видання Серія: Фрай Рік видання: 2024 ISBN: 978-617-551-633-1

Стівен Фрай (нар. 1957) — британський комедійний актор, який також пише сценарії, романи, повісті. Він представник англійського еталонного гумору, багато творів цієї багатогранної особистості стали бестселерами.  Фрай також захоплюється стародавньою грецькою культурою та міфологією, навіть створив цілий античний літературний цикл.

«Герої» — друга книжка автора з цього циклу. У ній він розповідає про героїв Стародавньої Греції й їхні подвиги. Блискуче переказує драматичні історії про Ясона та Геракла, Персея й Орфея, Едипа та Беллерофонта. Загадки, гонитви, битви, неймовірні головоломки, вбивства та дивовижні порятунки. Читач має змогу поринути у захопливий світ пригод зі сивої давнини. І хоча багато людей читали грецькі міфи ще в школі, у версії Фрая герої античності постають, як звичайні люди, зі суперечливими натурами, комічні, трагічні, романтичні та жорстокі. Оригінальний стиль автора інтригує і не дає читачеві відволіктися від тексту аж до кінця розповіді.

У книжку включено кольорові ілюстрації, карти та схеми.

 

Фоліо рекомендує