Гітара, кості, кастет

Цифрова: 120 грн.


Автор: Френсіс Скотт Фіцджеральд Мова видання: українська Мова оригіналу: англійська Перекладач: Вікторія Дудик Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 320 Формат: 84х108 1/32 Жанр: Класична світова проза Серія: Зарубіжні авторські зібрання Рік видання: 2024 ISBN: 978-966-03-9564-0

Френсіс Скотт Фіцджеральд (1896 — 1940) — американ­­­ський письменник, культова фігура свого часу. В своїх творах він переважно з іронією змальовував портрети сучасників. Герої новел Фіцджеральда часто перебувають у конфлікті несумісних прагнень задля досягнення «американської мрії». Вони емоційно неврівноважені, схильні до марнування життя, але прагнуть до багатства і неперебірливі у за­собах його здобування.

У книзі зібрано тринадцять новел, створених у середині 1920-х. Тема, яка їх об'єднує — кохання. Персонажі живі і яскраві, романтичні, молоді. Вони мріють зустріти свою любов, домогтися успіхів у житті. Новели «Мистецтво витрат», «Кохання в сутінках», «Чого немає в путівнику», «Третя скринька», «Гра в кості, кастет і гітара», «Самовпевненість», «Сирітка Рагс Мартін-Джонс та Принц У-ельський» — про доленосні випадковості, а «Драбина Якова», «Даймонд Дік», «Аркадія Джона Джексона», «Незрілий шлюб», «Цілитель», «По-своєму» — драматичні розповіді про життя.

Фоліо рекомендує