Гори, відьмо, палай!

Паперова: 210 грн.
Є в наявності

Цифрова: 105 грн.


Автор: Абрагам Ґрейс Меррітт Мова видання: українська Мова оригіналу: англійська Перекладач: Євген Тарнавський Обкладинка: інтегральна Кількість сторінок: 160 Формат: 84х108 1/32 Жанр: Детектив Серія: Зарубіжні авторські зібрання Рік видання: 2023 ISBN: 978-617-551-488-7

Абрагам Ґрейс Меррітт (1884—1943) — американський редактор, один із найуспішніших журналістів свого часу. Захоплювався історією втрачених цивілізацій та окультизмом. Літературні твори у жанрі містичного детектива й фантастики, які він писав на дозвіллі, принесли йому велику популярність і вплинули на цілу плеяду письменників-фантастів.

«Гори, відьмо, палай!» (1932) — перший роман детективної дилогії Меррітта, що принесла йому світову славу.

Америка, часи «сухого закону». Нейрохірург, психіатр Остін Ловелл стикається з серією таємничих смертей випадкових, нічим між собою не пов’язаних осіб, розпочинає власне розслідування. У всіх померлих на обличчі — вираз неймовірного, безмежного жаху.

Партнером доктора Ловелла на шляху до розкриття таємниці цих моторошних убивств стає бос мафії Джуліан Рікорі. Їм обом доведеться чимало пережити.

Одна з перших здогадок скеровує їх до крамниці мадам Менділіп — химерної літньої жінки з величезним бюстом і вусами над верхньою губою. Ляльки, які вона виготовляє, настільки гарні, що здаються живими, про такі мріє кожна дитина...

У видавництві «Фоліо» також виходить другий роман детективної дилогії — «Повзи, тіне, плазуй!».

Фоліо рекомендує