Хазяїн

Паперова: 360 грн.
Є в наявності

Цифрова: 180 грн.


Автор: Маркіян Камиш Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 384 Формат: 84х108 1/32 Жанр: Суспільно-політичне видання Серія: Окреме видання Рік видання: 2024 ISBN: 978-617-551-814-4

Маркіян Камиш — український письменник. Чотири роки вивчав історію в Київському національному університеті Шевченка, десять років досліджував Чорнобильську зону як сталкер. Учасник Мовного Майдану і Революції гідності з перших днів. Не покинув Київ після вторгнення і висвітлював події для європейської преси. У червні 2022 року добровольцем пішов у ЗСУ, учасник оборони Бахмуту. Роман “Оформляндія” Камиша в десятці книжок Італії 2019 року за версією la Repubblica й серед найкращих у 2023-му від британської The Telegraph.

«Хазяїн» — це роман про Україну «нульових» і «десятих»: допандемійну, до вторгнення. Екзистенційна драма про екологію і корупцію. Портрет епохи та українського повсякдення на тлі автентики глухого Полісся і неонового кіберпанку київських «спальників». Історія про цілковитого невдаху. Дослідження ностальгії і травми. Того, як вони призводять до хибних рішень, аутсайдерства і поразок.

Фоліо рекомендує