Херсонщина

Цифрова: 100 грн.Автори: Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: інтегральна Кількість сторінок: 160 Жанр: Здоров'я, дозвілля, туризм, спорт Серія: Путівник Рік видання: 2020 ISBN: 978-966-03-9253-3

Цей путівник призначений тим, хто хоче більше дізнатися про мальовничі куточки України. Автори завдяки глибокому знанню не лише офіційної історії Херсона, його архітектури та пам’яток, а й міських легенд і «цікавинок», вмінню захоплююче та душевно розповідати про неочікувану Херсонщину викликають непідробний інтерес до свого міста и краю.

Херсонщина ще для багатьох — незвідана земля, край історичних подій сивої давнини і одночасно майже незайманої природи. Яке розмаїте поєднання — три моря: Чорне, Азовське і рукотворне Каховське, Сиваш, Дніпро і безліч інших річок з безкраїми плавнями, затоки, лимани, два заповідники під егідою ЮНЕСКО — Чор- номорський біосферний заповідник та Асканія-Нова, «Херсонські гори», Олешківська пустеля, рожеве Лемурійське озеро, Кінбурнська коса, Арабатська Стрілка  та білосніжні піски острова Джарилгач. Тут є все на будь-який смак. А на додачу до цього — смакування кавунів, фруктів-овочів, смаженої рибки, духмяної юшки та чудових виноградних напоїв. Щоб усе це побачити, всім насолодитися, одного разу буде замало. Тож приїздіть сюди іще. Не пожалкуєте. Херсонщина чекає на вас!

Фоліо рекомендує