Історія цивілізації. Україна. Том 2. Від Русі до Галицького князівства (900–1256)

Укладач Олена Черненко

 
Паперова: 720 грн.
Є в наявності

Цифрова: 200 грн.Автор: Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда+суперобкладинка Кількість сторінок: 590 Формат: 70х100 1/16 Жанр: Науково-популярне видання Серія: Історія цивілізації Рік видання: 2023 ISBN: 978-966-03-9772-9

Проект «Історія цивілізації. Україна» охоплює період від кіммерійців до третього поділу Речі Посполитої та поділений на п'ять основних блоків:

- від кіммерійців до Русі (І тис. до н. е. — кінець ІХ ст.);

- від Русі до Галицького князівства (кінець Х ст. — 1256);

- від Галицького князівства до Люблінської унії (1256–1569 рр.);

- від Люблінської унії до Андрусівського миру (1569–1667 рр.);

- від Андрусівського миру до третього поділу Речі Посполитої (1667–1794 рр.).

Другий том «Історія цивілізації. Україна» присвячено періоду від Русі до Галицького князівства (кінець Х ст. — 1256). Зміст видання розроблено з метою висвітлення найважливіших аспектів історико-культурного процесу, що відбувався на землях сучасної України у цей час. 

До створення книги були залучені як провідні фахівці в галузі середньовічної історії та археології, так і молоді дослідники. Завдяки цьому у виданні вдалося поєднати теоретичні розробки, що є базовими для вітчизняної історичної науки та результати новаторських досліджень, які вперше представлені у такому обсязі. Під однією обкладинкою зібрано відомості про історію, господарство, мову, релігію, культуру (літературу, зображальне та музичне мистецтво, архітектуру), побут (одяг, ігри та розваги тощо) та військову справу середньовічного населення земель сучасної України.

Упорядником цього видання є археолог, кандидат історичних наук Олена Черненко, яка більш як тридцять років займається дослідженням археологічних пам’яток та історії України часу середньовіччя.

Видання доповнене багатим ілюстративним матеріалом, розраховане на широке коло читачів.

Фоліо рекомендує