Кохання під час холери

Паперова: 430 грн.
Є в наявності

Автор: Ґабріель Ґарсія Маркес Мова видання: українська Мова оригіналу: іспанська Перекладач: Віктор Шовкун Обкладинка: тверда+суперобкладинка Кількість сторінок: 480 Жанр: Класична світова проза Серія: Зібрання творів Рік видання: 2023 ISBN: 978-966-03-9513-8

Ґабріель Ґарсія Маркес (1927—2014) — колумбійський журналіст, видавець і політичний діяч, один з найвидатніших письменників ХХ століття. Засновник літературного напряму «магічний реалізм». На початку 1960-х років Маркес переїхав з Колумбії до Мексики й у 1981 році попросив політичного притулку. У 1982 році йому було присуджено Нобелівську премію з літератури: «за романи та оповідання, в яких фантазія та реальність, поєднуючись, відображають життя і конфлікти цього континенту».

«Як довго можна чекати свою любов?» На це питання Ґабріель Ґарсія Маркес відповідає у романі «Кохання під час холери»: п’ятдесят три роки мучився своєю пристрастю Флорентіно Аріса, який в юності пообіцяв красуні Ферміні Дасе вічно кохати її. Та вона одружилась з іншим. Але все ж він домагається свого — і двоє літніх людей, які окремо прожили свої життя, нарешті все ж з’єднуються. Вони здійснюють неймовірну подорож на кораблі під прапором страшної хвороби для того, щоб насолодитися своїм коханням, яке витримало випробування часом.

Фоліо рекомендує