Листи до Мілени. Лист батькові. Оповідання

Паперова: 590 грн.
Залишилось декілька примірників

Автор: Франц Кафка (Franz Kafka) Мова видання: українська Мова оригіналу: німецька Перекладачі: Ігор Андрущенко, Наталя Сняданко, Петро Таращук Обкладинка: тверда+суперобкладинка Кількість сторінок: 608 Формат: 84х108 1/32 Жанр: Класична світова проза Серія: Зібрання творів Рік видання: 2022 ISBN: 978-966-03-9570-1

«Листи до Мілени» адресовані Мілені Єсенській, чеській журналістці, коханій Франца Кафки. Їхній роман розпочався навесні 1920-го і тривав усього кілька місяців, однак листування продовжувалося аж до 1923 року. Саме Мілені Єсенській письменник передав свої щоденники та «Лист батькові», в якому відобразив свої вельми складні стосунки з батьком. Страхи Кафки, які розпізнала Мілена, не дали їм бути разом. Тож не дивно, що їхні шляхи розійшлися.

Оповідання («Опис однієї боротьби», «Нора», «Вирок», «Перетворення», «Голодомайстер» та ін.), що також увійшли до цього видання, як і інші твори Кафки, просякнуті абсурдом і страхом перед зовнішнім світом та вищим авторитетом і здатні пробуджувати в читачеві почуття тривоги. Герої оповідань — люди, яких байдуже суспільство відторгає, бо вони — інакші, а значить «хворі», тому їм немає місця серед звичайних людей. Вони мають піти... На жаль, саме це в реальному житті відчував і сам Кафка.

Фоліо рекомендує