Льодовик

Паперова: 90 грн.
Є в наявності

Автор: Олександр Вільчинський Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: м’яка Кількість сторінок: 288 Жанр: Класична і сучасна проза та поезія Серія: Графіті Рік видання: 2014 ISBN: 978-966-03-6978-8

Олександр Вільчинський (нар. 1963 р.) — відомий український прозаїк, есеїст. Живе і працює в Тернополі. У видавництві «Фоліо» вийшли друком його книжки «Дерева на дахах» (2010), «Криївка»
(2011), «Останній герой» (2012). «Льодовик» — це роман застереження про те, що було б, якби… Словом, якби раптом підтвердилася одна з наукових гіпотез про початок нового льодовикового періоду. У романі льодовик зупиняється на кордоні України, але то мала втіха, й українцям доводиться не лише виживати самим, а й допомагати своїм заклятим північно-східним сусідам московітам, країну яких поглинула крига. Утім герої і персонажі «Льодовика» не лише борються за виживання у важких умовах глобальних змін клімату, але й переживають духовні пошуки, працюють і святкують, мріють і закохуються, страждають радіють життю, як тільки можуть.

Фоліо рекомендує