Маг дороги

Очікується

Автор: Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 896 Жанр: Дитяча література Серія: Світи Марини та Сергія Дяченків Рік видання: 2019 ISBN: 978-966-03-8634-1

«Маг дороги» — трилогія про карколомні пригоди школярки-семи­клас­ниці Ліни Лапіної (романи «Ключ від Королівства», «Королівська обіцянка» та «Зло не має влади»). Ця трилогія вийшла в новій серії видавництва «Фо­ліо» «Світи Марини та Сергія Дяченків», у якій будуть опубліковані майже всі твори (понад 20 томів) письменників, перекладені українською та гарно ілюстровані.

У першому романі трилогії «Ключ від Королівства» розповідається про знайомство Ліни з Обероном, який виявився королем мандрівного Коро­лів­ства, і про те, як вона стала бойовим магом.

У другому романі трилогії «Королівська обіцянка» Ліна знову потрапляє у чарівне Королівство і разом зі своїми супутниками — людожером Уймою та некромантом Максиміліаном — вирушає за Відьмину печатку, щоби зна­йти женихів для шістьох принцес.

«Зло не має влади» — заключний роман трилогії, у якому Ліна лише за три дні мусить врятувати Королівство, де мешканці забули свого короля...

Фоліо рекомендує